VŠEOBECNOU SESTRU/INSTRUMENTÁŘKU PRO PRÁCI NA OPERAČNÍM SÁLE

ORT-ART, s.r.o. / Od 25.02.2020

Staňte se součástí týmu zkušených specialistů

Pro vyhlášenou ortopedickou kliniku ORT-ART, s.r.o. u Ostravy

Náplň práce:

  • Příprava instrumentaria, zdravotnických prostředků a jiného materiálu před, v průběhu a po operačním výkonu; instrumentace při operačních výkonech

  • Provádění antisepse operačního pole u pacientů, provádění sterilizačních a desinfekčních postupů

  • Provádění kontroly nástrojů a materiálu a zajištění stálé připravenosti sálu k operačním výkonům

  • Poskytování zdravotní péče v souladu s právními předpisy a standardy

  • Manipulace s léčivými prostředky a jejich podávání pacientům

  • Poradenství, edukace a prevence za účelem udržení nebo obnovení pohybových funkcí

  • Vedení zdravotnické dokumentace a organizace poskytování zdravotní péče, včetně práce s informačním systémem poskytovatele zdravotních služeb

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra se specializací v perioperační péči nebo všeobecná sestra s praxí na operačním sále, příp. všeobecná sestra pro zapracování

  • Zdravotní způsobilost k výkonu povolání

  • Praxe v oboru výhodou

  • Etiku zdravotnického povolání

  • Akceptování zavedených pracovních procesů a filozofie kliniky

  • Počítačová způsobilost vítána, SW Medicus

  • Znalost alespoň jednoho světového jazyka výhodou

  • Celoživotní vzdělávání vítáno

  • Spolehlivost, schopnost práce v týmu, flexibilita, výkonnost, svědomitost, ochota učit se

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr

  • Výborné finanční ohodnocení

  • Možnost neustálého rozvoje, podpora dalšího vzdělávání

  • Spolupráce s vyhlášenými odborníky

  • Celá řada benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravenky, kafeterie,

Nástup možný ihned/dohodou. Místo výkonu práce: Petřvald u Karviné (10 km od centra Ostravy).

V případě zájmu zašlete své CV na jsevcik@ort-art.cz