Filozofie

Společnost Innova Healthcare a.s. zastřešuje aktivity ve zdravotnictví pro své portfoliové společnosti.

Jsme společnost s moderním a inovativním přístupem ke klientům – pacientům, lékařům a veškerému zdravotnickému a nezdravotnickému personálu.

Klademe si za cíl, naplnit ambici poskytování služeb v oblastech zdravotnictví, které považujeme z demografického hlediska za strategicky důležité – jednodenní chirurgie, stomatologie, preventivní péče, genetika, imunologie a další specializované zařízení poliklinického typu.

Vnímáme samozřejmě i povinnost přispět k řešení „demografického stromu“, proto se v dalších letech zaměříme i na starostlivost o seniory, přičemž naše ambice je dopřát jim vysoce erudovanou medicínskou a sociální péči.

Cílem je umožnit lidem pochopit, že zdraví je velice důležitý aspekt kvalitního života a poskytnout jim možnost pečovat o své zdraví a podstupovat terapii v těch nejkvalitnějších zařízeních, kde o léčbě rozhoduje lékař a kde se zisky reinvestují do dalšího vývoje, protože výzkum a vývoj je cesta vpřed směrem k pokroku.

Náš tým

 

Michal Šindler

Předseda představenstva

Marketa Hellerova

Člen představenstva

Lukáš Uhlík

Předseda dozorčí rady

Richard Paulík

Finanční ředitel

Martina Bernardová

Office manažerka

Ing. Jiří Trlifaj

Vedoucí finančních analýz

Jan Koloděj

Vedoucí finančního reportingu

JUDr. Vladimír Maxima

Manažer pro zdravotní pojišťovny

MUDr. Jitka Kalmusová

Manažer pro zdravotní pojišťovny

Miroslava Tóthová

Manažer pro zdravotní pojišťovny

Ing. Soňa Bernardová

Manažer pro zdravotní pojišťovny

Mgr. Marta Hoťková

Personální a administrativní manažer

Mgr. Vendula Pírková

Provozní manažerka

Skupinu dále doplňuje 320+ zaměstanců.

Investiční strategie

Nejdůležitější devizou pro nás jsou lidské zdroje. Proto se zaměřujeme na společnosti, ve kterých jsou vysoko erudovaní specialisti, sehrané operační, provozní týmy, nadšenci a mladí lidé, pro které je zdravotnictví záliba a radost.

Velikost společností, do kterých vstupujeme, není limitována. Preferujeme společnosti, které mají stabilní cash-flow, a které mají chuť a prostor se dále vyvíjet a investovat.

Naše projekty Více