Filozofie

Společnost Innova Healthcare a.s. zastřešuje aktivity ve zdravotnictví pro své portfoliové společnosti.

Jsme společnost s moderním a inovativním přístupem ke klientům – pacientům, lékařům a veškerému zdravotnickému a nezdravotnickému personálu.

Klademe si za cíl, naplnit ambici poskytování služeb v oblastech zdravotnictví, které považujeme z demografického hlediska za strategicky důležité – jednodenní chirurgie, stomatologie, preventivní péče, genetika, imunologie a další specializované zařízení poliklinického typu.

Vnímáme samozřejmě i povinnost přispět k řešení „demografického stromu“, proto se v dalších letech zaměříme i na starostlivost o seniory, přičemž naše ambice je dopřát jim vysoce erudovanou medicínskou a sociální péči.

Cílem je umožnit lidem pochopit, že zdraví je velice důležitý aspekt kvalitního života a poskytnout jim možnost pečovat o své zdraví a podstupovat terapii v těch nejkvalitnějších zařízeních, kde o léčbě rozhoduje lékař a kde se zisky reinvestují do dalšího vývoje, protože výzkum a vývoj je cesta vpřed směrem k pokroku.

Náš tým

 

Ing. Juraj Bujňák

Ing. Juraj Bujňák

Předseda představenstva
Lukáš Uhlík

Lukáš Uhlík

Předseda dozorčí rady
Michal Šindler

Michal Šindler

Člen představenstva
Richard Paulík

Richard Paulík

Finanční ředitel
Ing. Ján Bulejčík

Ing. Ján Bulejčík

Finanční manažer

Skupinu dále doplňuje 320+ zaměstanců.

Investiční strategie

Nejdůležitější devizou pro nás jsou lidské zdroje. Proto se zaměřujeme na společnosti, ve kterých jsou vysoko erudovaní specialisti, sehrané operační, provozní týmy, nadšenci a mladí lidé, pro které je zdravotnictví záliba a radost.

Velikost společností, do kterých vstupujeme, není limitována. Preferujeme společnosti, které mají stabilní cash-flow, a které mají chuť a prostor se dále vyvíjet a investovat.

Naše projekty Více