FYZIOTERAPEUT/KA

ORT-ART, s.r.o. / Od 03.06.2020

Staňte se součástí týmu zkušených specialistů

Pro vyhlášenou ortopedickou kliniku ORT-ART, s.r.o. u Ostravy

Náplň  práce:

  • Aplikování vhodných fyzioterapeutických, kineziologických a dalších metod a procedur fyzikální terapie dle stavu pacienta
  • Stanovení individuálního fyzioterapeutického plánu založeného na fyzioterapeutické diagnóze a následné hodnocení efektu poskytnuté fyzioterapeutické péče
  • Poskytování zdravotní péče v souladu s právními předpisy a standardy
  • Manipulace s léčivými prostředky a jejich podávání pacientům
  • Poradenství, edukace a prevence za účelem udržení nebo obnovení pohybových funkcí
  • Vedení zdravotnické dokumentace a organizace poskytování zdravotní péče, včetně práce s informačním systémem poskytovatele zdravotních služeb

Požadujeme:

  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání – osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
  • Praxe v oboru výhodou
  • Etiku zdravotnického povolání
  • Akceptování zavedených pracovních procesů a filozofie kliniky
  • Počítačová způsobilost, SW Medicus
  • Znalost alespoň jednoho světového jazyka výhodou
  • Celoživotní vzdělávání vítáno
  • Samostatnost, výkonnost, svědomitost, spolupráce, ochota učit se

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Výborné finanční ohodnocení
  • Možnost neustálého rozvoje, podpora dalšího vzdělávání
  • Spolupráce s vyhlášenými odborníky
  • Celá řada benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravenky, kafeterie,

Nástup možný ihned/dohodou. Místo výkonu práce: Petřvald u Karviné (10 km od centra Ostravy).
V případě zájmu zašlete své CV na jsevcik@ort-art.cz